TROPOKOLAGEN I

unikalna terapia regeneracyjna i przeciwstarzeniowa

dla Twojej twarzy i ciała

Kolagenowe wyroby medyczne GUNA 

Collagen Medical Devices to innowacyjne podejście do regeneracji skóry, bezpieczne modelowanie sylwetki i przywracanie właściwego napięcia mięśni twarzy i szyi.

MEZOTERAPIA

skuteczne zabiegi w leczeniu niedoskonałości twarzy i ciała

NA CZYM POLEGA MEZOTERAPIA?

 

Mezoterapia to miejscowy zabieg medyczny polegający na dostarczeniu do skóry właściwych substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych, w małych, ale skutecznych dawkach, w wybrane miejsca, cyklicznieZazwyczaj podaje się 0,10–0,20 ml preparatu na jedno wkłucie, zaś wkłucia są w odstępach 2–3 cm. Wkłucie powinno być dokonane szybko, zaś podane leku powoli.

 

TROPOKOLAGEN W MEZOTERAPII

 

Włoska firma farmaceutyczna Guna S.p.a. stworzyła linię wyrobów medycznych w iniekcjach - Collagen Medical Devices, z myślą o leczeniu bólu w układzie mięśniowo-szkieletowym, występującego na skutek fizjologicznych procesów starzenia się bądź urazów stawów i struktur okołostawowych w układzie narządów ruchu. Iniekcje kolagenowych wyrobów medycznych Collagen Medical Devices nie tylko poprawiają jakość włókien kolagenowych we wszystkich strukturach zbudowanych z tkanki łącznej włóknistej, ale również wpływają na przyspieszenie fizjologicznych procesów metabolicznych przebiegających w tych obszarach.

Sukces w leczeniu bólu poprzez regenerację włókien kolagenowych, tworzących biorusztowanie, skłonił zespół badawczy GUNA do rozszerzenia badań na medycynę regeneracyjną i anti-aging. Okazało się, że procesy regeneracyjne zachodzące pod wpływem tropokolagenu typu I oraz substancji pomocniczych, znajdujących się we wszystkich produktach Collagen Medical Devices, mają zasadniczy wpływ na poprawę struktury biorusztowania zbudowanego z włókien kolagenowych nie tylko w układzie mięśniowo-szkieletowym, ale również w skórze i tkance podskórnej.

W ten sposób, nastąpiło rozszerzenie zastosowania Collagen Medical Devices - od leczenia bólu w układzie narządów ruchu, do medycy estetycznej we wszystkich obszarach ciała.

 

WŁAŚCIWOŚCI PREPARATÓW CMDs I WSKAZANIA DO ICH STOSOWANIA W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

 

  • Regeneracja skóry - nawilżenie, poprawa gęstości i sprężystości skóry przy zwiotczeniu/ uszkodzeniu związanym z wiekiem czy fotostarzeniem, spłycenie zmarszczek, leczenie blizn i rozstępów.

  • Działanie na tkankę podskórną - redukcja lokalnych nadmiarów tkanki tłuszczowej, cellulitu, poprawa struktury przestrzennej tkanki podskórnej.

  • Działanie na mięśnie mimiczne i mięsień szeroki szyi - poprawa napięcia mięśniowego oraz tonusu mięśni.

  • Działanie na mięśnie żucia (żwacze)  - zmniejszenie napięcia mięśni żucia (bruksizm) i ustąpienie związanego z tym bólu mięśniowo-powięziowego w obrębie twarzy/ głowy.

  • Działanie na skórę głowy - poprawa struktury i funkcji skóry owłosionej głowy, poprawa unaczynienia skóry, zahamowanie procesu utraty włosów, pobudzenie brodawek włosa do właściwej funkcji.

TROPOKOLAGEN I - zobacz wszechstronne zastosowanie

Kopia Kopia Kopia Film w tle - facebook
Zgrabne ciało młodej kobiety w białej bieliźnie

AMBRA GROUP S.C.

WŁODKOWICA 4

50-072 WROCŁAW

DLA LEKARZY